About us

ASP Zbrojownia     W historycznym centrum miasta Gdańska znajduje się wyjątkowy budynek. Zabytkowe fasady Wielkiej Zbrojowni skrywają nowoczesne wnętrza, w których rodzi się nieokiełznana kreatywność studentów Sztuk Pięknych.
Przechodnie często zatrzymują się i zaglądają w okna, aby obserwować studentów wzornictwa, uwijających się w warsztacie modelarskim. To tutaj stawiamy czoła niesfornym materiałom, złośliwym narzędziom i prawu grawitacji.
Dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom (drukarka Rapid Prototyping 3D, ploter frezujący) nawet najdziwniejsze pomysły mogą stać się rzeczywistością.

Kilka pięter wyżej, wokół pracownianych stołów odbywają się prawdziwe burze mózgów z piorunami. Jest to początek długiego zazwyczaj procesu projektowego, a pierwszym wyzwaniem jest obrona swoich koncepcji przed krytycznym okiem prowadzącego pracownię. Jednak atmosfera jest życzliwa i inspirująca, a prowadzący skłonni do kompromisów w imię osobistego rozwoju swoich studentów. Każdy traktowany jest według swoich indywidualnych predyspozycji i zdolności, gdyż studiują u nas ludzie o bardzo szerokich i często odległych od designu obszarach zainteresowań. Dlatego projekty, które tu powstają nie zawsze są doskonałe – czasami mają nawet niewiele wspólnego z pojęciem funkcjonalności.

Jedno jest jednak pewne – zawsze są wyjątkowe.

 

Zapraszamy na główną stronę ASP  http://asp.gda.pl

lub na wydziałową  http://aiw.asp.gda.pl/

Zapraszamy do komentowania!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s